Yangilik 05.10.2021 129
Ilmiy -texnik axborot markazida Italiyaning Sababa Security IT -kompaniyasi vakillari bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Joriy yilning 6-oktyabr kuni Ilmiy -texnik axborot markazida Italiyaning Sababa Security IT -kompaniyasi vakillari bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi ( (www.sababasecurity.com).
Sababa Security - 2019-yilda Milan shahrida (Italiya) Alessio Aseti va HWG (www.hwg.it) tomonidan asos solingan. HWG yetakchi va innovatsion kiberxavfsizlik kompaniyasi sifatida butun dunyo boʻylab oʻz mijozlariga himoya darajasini yaxshilash uchun yangi yechimlarni topishga sarmoya kiritib kelmoqda. Sababa Security mijozlariga korporativ xavfsizlik va xavfsizlikning muayyan ehtiyojlariga javob beruvchi echimlarni topishga yordam beradi, masalan, ommaviy axborot oqimlari, muhim infratuzilma, Internet narsalari va boshqalar.
Tomonlar Innovatsion rivojlanish vazirligining raqamli transformatsiyasi doirasida Sababa Security texnologik yechimlarini begʻaraz asosda joriy etish imkoniyatlarini muhokama qilishdi.
Shuningdek, suhbat soʻngida, Sababa Security yaqin kelajakda oʻz mutaxassislarini mumkin boʻlgan yechimlarni batafsil oʻrganish uchun yuborishiga kelishildi.

A meeting with representatives of the Italian Sababa Security IT company was held at the scientific and technical information center
On October 6 of this year, a meeting with representatives of the Italian Sababa Security IT company was held at the Scientific and Technical Information Center (www.sababasecurity.com).
Sababa Security - Founded in 2019 in Milan, Italy by Alessio Aceti and HWG (www.hwg.it). As a leading and innovative cyber security company, HWG is investing in new solutions to improve the level of protection for its customers around the world. Sababa Security helps customers find solutions that meet specific enterprise security and safety needs, such as mass data flows, critical infrastructure, Internet of Things, and more.
The parties discussed the possibilities of implementing Sababa Security technological solutions on a non-discriminatory basis within the framework of the digital transformation of the Ministry of Innovative Development.
Also, at the end of the conversation, it was agreed that Sababa Security will send its experts in the near future to study possible solutions in detail.