Yangilik 05.10.2021 129
Ilmiy -texnik axborot markazida Italiyaning Sababa Security IT -kompaniyasi vakillari bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Joriy yilning 6-oktyabr kuni Ilmiy -texnik axborot markazida Italiyaning Sababa Security IT -kompaniyasi vakillari bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi ( (www.sababasecurity.com).
Sababa Security - 2019-yilda Milan shahrida (Italiya) Alessio Aseti va HWG (www.hwg.it) tomonidan asos solingan. HWG yetakchi va innovatsion kiberxavfsizlik kompaniyasi sifatida butun dunyo boʻylab oʻz mijozlariga himoya darajasini yaxshilash uchun yangi yechimlarni topishga sarmoya kiritib kelmoqda. Sababa Security mijozlariga korporativ xavfsizlik va xavfsizlikning muayyan ehtiyojlariga javob beruvchi echimlarni topishga yordam beradi, masalan, ommaviy axborot oqimlari, muhim infratuzilma, Internet narsalari va boshqalar.
Tomonlar Innovatsion rivojlanish vazirligining raqamli transformatsiyasi doirasida Sababa Security texnologik yechimlarini begʻaraz asosda joriy etish imkoniyatlarini muhokama qilishdi.
Shuningdek, suhbat soʻngida, Sababa Security yaqin kelajakda oʻz mutaxassislarini mumkin boʻlgan yechimlarni batafsil oʻrganish uchun yuborishiga kelishildi.

Новости 05.10.2021 145
В научно-техническом информационном центре состоялась встреча с представителями итальянской ИТ-компании Sababa Security
6 октября т.г. в Центре научно-технической информации (www.sababasecurity.com) состоялась встреча с представителями итальянской ИТ-компании Sababa Security.
Sababa Security — основана в 2019 году в Милане, Италия, Алессио Ачети и HWG (www.hwg.it). Как ведущая и инновационная компания в области кибербезопасности, HWG инвестирует в новые решения для повышения уровня защиты своих клиентов по всему миру. Sababa Security помогает клиентам находить решения, отвечающие конкретным потребностям предприятия в области защиты и безопасности, например, массовые потоки данных, критическая инфраструктура, Интернет вещей и многое другое.
Стороны обсудили возможности внедрения технологических решений Sababa Security на недискриминационной основе в рамках цифровой трансформации Министерства инновационного развития.
Также в конце разговора было решено, что Sababa Security в ближайшее время направит своих специалистов для детального изучения возможных решений.