Yangilik 17.01.2023 319
📣 📣 📣Hurmatli hamkasblar! Clarivate Analytics kompaniyasi O'zbekiston Respublikasi fan va innovatsiyalar oliy ta'lim vazirligi hamda Jahon banki bilan birgalikda 3 yil davomida barcha Oliy o'quv yurtlari va O'zbekiston ilmiy-tadqiqot institutlarining Web of Science resurslariga bepul kirish imkonini beradi ushbu guruhda barcha yangiliklar, seminarlar va vebinarlarni o'tkazish jadvallari e'lon qilinadi, shuningdek, O'zbekistonda web of Science milliy obunasi bo'yicha savollar berishingiz  va texnik yordam olishingiz mumkin. Savollaringizga javob berishdan mamnunmiz.
Har qanday savol uchun siz Oliy ta'lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi ilmiy-texnik axborot markazi ilmmetriya rivojlantirish bo'limi boshlig'i Diana Temurlanovna- +998935111127 bilan bog'lanishingiz mumkin

Новости 17.01.2023 288
📣📣📣Уважаемые коллеги! Компания Clarivate Analytics совместно с Министерством высшего образования науки и инноваций Республики Узбекистан и Всемирным банком предоставит бесплатный доступ к ресурсам Web of Science всем ВУЗам и НИИ Узбекистана на 3 года В этой группе будут публиковаться все новости, графики проведения семинаров и вебинаров, а также вы можете задавать вопросы по национальной подписки Web of Science в Узбекистане и получить техническую поддержку. Будем рады ответить на Ваши вопросы.
По любым вопросам можете обращаться к Начальнику отдела Развития наукометрии Центра-научно технической информации при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Абдумуминовой Диане Темурлановне- +998935111127