Yangilik 17.01.2023 319
📣 📣 📣Hurmatli hamkasblar! Clarivate Analytics kompaniyasi O'zbekiston Respublikasi fan va innovatsiyalar oliy ta'lim vazirligi hamda Jahon banki bilan birgalikda 3 yil davomida barcha Oliy o'quv yurtlari va O'zbekiston ilmiy-tadqiqot institutlarining Web of Science resurslariga bepul kirish imkonini beradi ushbu guruhda barcha yangiliklar, seminarlar va vebinarlarni o'tkazish jadvallari e'lon qilinadi, shuningdek, O'zbekistonda web of Science milliy obunasi bo'yicha savollar berishingiz  va texnik yordam olishingiz mumkin. Savollaringizga javob berishdan mamnunmiz.
Har qanday savol uchun siz Oliy ta'lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi ilmiy-texnik axborot markazi ilmmetriya rivojlantirish bo'limi boshlig'i Diana Temurlanovna- +998935111127 bilan bog'lanishingiz mumkin

Clarivate Web of Science
📣📣📣Dear colleagues! Clarivate Analytics company together with the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan and the World Bank will provide free access to Web of Science resources to all universities and research institutes of Uzbekistan for 3 years, all news, schedules of seminars and webinars will be published in this group, and you can also ask questions about the national subscription of Web of Science in Uzbekistan and get technical support. We will be happy to answer your questions.
For any questions, you can contact the Head of the Scientometrics Development Department of the Center for Scientific and Technical Information under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation Diana Abdumuminova - +998935111127