Yangilik 17.05.2023 141
"Startap loyihalar hamda innovatsion ishlanmalar istiqbolini taʼminlashda zamonaviy yondashuv va amaliy natijalar”
Bugun, 17-may kuni, "Inno" texnoparkda bo'lib o'tgan davra suhbatida O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Qonunchilik palatasining Innovatsion rivojlanish, axborot siyosati va axborot texnologiyalari masalalari bo'yicha qo'mitasining raisi va a'zolari, Innovatsion rivojlanish agentligi vakillari hamda muvaffaqiyatli startap loyiha rahbarlari ishtirok etishdi.
Tadbir davomida, shuningdek, mehmonlar texnoparkda yaratilgan sharoitlar va amalga oshirilayotgan loyihalar bilan tanishishdi.

Новости 16.05.2023 172
«Современные подходы и практические результаты в обеспечении перспектив стартап-проектов и инновационных разработок».
Сегодня, 17 мая, в работе круглого стола в технопарке «Инно» приняли участие председатель и члены Комитета по инновационному развитию, информационной политике и информационным технологиям Законодательной палаты Олий Мажлиса Республики Узбекистан, представители Агентства инновационного развития и руководители успешных стартап-проектов.
В ходе мероприятия гости также ознакомились с созданными в технопарке условиями и реализуемыми проектами.