Yangilik 11.09.2023 142
Yoshlar adolati iqlim jamg'armasi   rivojlanayotgan yoshlarning iqlim himoyasiga oid jamoalarini moliyalashtirish bilan qo'llab-quvvatlaydi.
Muddat: 24 sentyabr
🌐Winter Korean Culture #Camp 2024
Janubiy Koreya Respublikasi haqidagi tushunchalarini yaxshilash uchun AYFN akademiyasi va mahalliy tashkilot koreys tilini o'rganish bo'yicha madaniy dasturni taklif qiladi.
Muddat: 1 noyabr
🌐Alan R. and Barbara D. Finberg #Fellowship
Inson huquqlari bilan bog'liq o'zgarishlarni kuzatib borish, tekshiruvlar o'tkazish, hisobotlar va/yoki boshqa materiallar tayyorlash, huquq targ'ibot va ommaviy axborot vositalari bilan ishlash.

Новости 11.09.2023 142
Климатический фонд молодежной юстиции поддерживает развивающиеся молодежные сообщества, занимающиеся защитой климата.
Крайний срок: 24 сентября.
🌐Зимний корейский культурный #лагерь 2024
Чтобы улучшить понимание Республики Корея, Академия AYFN и местная организация предлагают культурную программу по изучению корейского языка.
Срок: 1 ноября
🌐Алан Р. и Барбара Д. Финберг #Fellowship
Мониторинг развития ситуации с правами человека, проведение расследований, подготовка отчетов и/или других материалов, пропаганда и работа со СМИ.
Крайний срок: 9 октября
🌐The Tarbell #Fellowship — это годичная программа для журналистов, заинтересованных в освещении искусственного интеллекта.