Yangilik 06.12.2023 241
(MUNIS) loyihasi doirasida ilmiy-tadqiqot natijalarini tijoratlashtirish bo‘yicha biznes-loyihalarni grant asosida moliyalashtirish uchun arizalarni qabul qilinishini e'lon qilishga tayyorgarlik ko‘rilmoqda.
INVESTORLAR VA BIZNES VAKILLARI DIQQATIGA!
⚡️Jahon Bankining «O‘zbekiston milliy innovasion tizimini modernizasiya qilish»(MUNIS) loyihasi doirasida ilmiy-tadqiqot natijalarini tijoratlashtirish bo‘yicha biznes-loyihalarni grant asosida moliyalashtirish uchun arizalarni qabul qilinishini e'lon qilishga tayyorgarlik ko‘rilmoqda.
🟢Arizalar MUNIS loyihasini amalga oshiruvchi ishchi guruh tomonidan 2.2 - Business Investments in Research & Development (BIRD) (Ilmiy tadqiqot va tajriba konstruktorlik ishlanmalariga biznes-investisiya dasturi) komponenti tartib-tamoyillariga muvofiq qabul qilinadi.
➡️ Arizalarning sifatli tayyorlanishini tashkil etish maqsadida amaliy seminarlarni o‘tkazish rejalashtirilgan.
Seminarlarda Jahon Bankining xalqaro ekspertlari tanlov shartlari haqida batafsil ma'lumot beradilar.
🗓Amaliy seminar sanalari:
12 va 14 dekabr
⏰soat 10:00 da.
📍Seminar o‘tkazish joyi:  «INNO TechnoPark» binosi.
➡️Seminarda qatnashish uchun quyidagi havola orqali ro‘yxatdan o‘tishingiz kerak: http://surl.li/nxwxt

Preparations are being made to announce the acceptance of applications for grant funding of business projects on the commercialization of research results within the framework of the (MUNIS) project.
📢 ATTENTION INVESTORS AND BUSINESSMAN!
⚡️As part of the World Bank project “Modernization of the National Innovation System of Uzbekistan” (MUNIS), the start of accepting applications for grant financing of business projects for the commercialization of scientific research will be announced in the near future.
🟢Applications will be accepted by the MUNIS Project Implementation Team in accordance with the competitive procedures of the subcomponent
2.2 - Business Investments in Research & Development (BIRD).
➡️In order to properly prepare for the start of accepting applications, explanatory seminars are planned.
International experts from the World Bank will provide detailed information about the conditions of the competition.