Yangilik 06.12.2023 241
(MUNIS) loyihasi doirasida ilmiy-tadqiqot natijalarini tijoratlashtirish bo‘yicha biznes-loyihalarni grant asosida moliyalashtirish uchun arizalarni qabul qilinishini e'lon qilishga tayyorgarlik ko‘rilmoqda.
INVESTORLAR VA BIZNES VAKILLARI DIQQATIGA!
⚡️Jahon Bankining «O‘zbekiston milliy innovasion tizimini modernizasiya qilish»(MUNIS) loyihasi doirasida ilmiy-tadqiqot natijalarini tijoratlashtirish bo‘yicha biznes-loyihalarni grant asosida moliyalashtirish uchun arizalarni qabul qilinishini e'lon qilishga tayyorgarlik ko‘rilmoqda.
🟢Arizalar MUNIS loyihasini amalga oshiruvchi ishchi guruh tomonidan 2.2 - Business Investments in Research & Development (BIRD) (Ilmiy tadqiqot va tajriba konstruktorlik ishlanmalariga biznes-investisiya dasturi) komponenti tartib-tamoyillariga muvofiq qabul qilinadi.
➡️ Arizalarning sifatli tayyorlanishini tashkil etish maqsadida amaliy seminarlarni o‘tkazish rejalashtirilgan.
Seminarlarda Jahon Bankining xalqaro ekspertlari tanlov shartlari haqida batafsil ma'lumot beradilar.
🗓Amaliy seminar sanalari:
12 va 14 dekabr
⏰soat 10:00 da.
📍Seminar o‘tkazish joyi:  «INNO TechnoPark» binosi.
➡️Seminarda qatnashish uchun quyidagi havola orqali ro‘yxatdan o‘tishingiz kerak: http://surl.li/nxwxt

Новости 06.12.2023 241
Ведется подготовка к объявлению приема заявок на грантовое финансирование бизнес-проектов по коммерциализации результатов исследований в рамках проекта (MUNIS).
📢 ВНИМАНИЮ ИНВЕСТОРОВ И БИЗНЕСМЕНОВ!
⚡️В рамках проекта Всемирного банка «Модернизация национальной инновационной системы Узбекистана» (MUNIS) в ближайшее время будет объявлен старт приема заявок на грантовое финансирование бизнес-проектов по коммерциализации научных исследований.
🟢Заявки будут приниматься Группой реализации проекта MUNIS в соответствии с конкурсными процедурами подкомпонента
2.2 - Business Investments in Research & Development (BIRD).
➡️В целях надлежащей подготовки к началу приема заявок, запланировано проведение разъяснительных семинаров.
Международными экспертами Всемирного банка будет представлена развернутая информация об условиях конкурса.