Yangilik 03.04.2024 166
Sizni tadqiqot grantlarining eng yirik xalqaro ma'lumotlar bazasi Pivot-RP ma'lumotlar bazasi bilan tanishtirishga ruxsat bering. Dunyo bo'ylab yuzlab universitetlar va tadqiqot tashkilotlari olimlari ushbu manbadan o'zlarining tadqiqotlari uchun mos grantlar va mablag'larni topish uchun foydalanadilar.
Oʻzbekistonda Pivot-RP ga kirish uchun istalgan brauzerda pivot.proquest.com saytiga o‘ting va tashkilotingizning IP manzillari orqali kirishingiz mumkin. Boshlang'ich sahifa darhol tadqiqot mavzusi bo'yicha grantlarni qidirish imkoniyatini beradi.
Pivot-RP bilan keng ko'lamli grantlar va mablag'lardan foydalanish imkoniyatini qo'ldan boy bermang!
Ma'lumot uchun:  Pivot-RP dan ro'yxat o'tish, foydalanish va qo'shimcha savollar uchun @Gafur_b , @diana111091ga murojaat qilishingiz mumkin!

Новости 03.04.2024 178
Разрешите представить вам базу данных Pivot-RP, крупнейшую международную базу данных исследовательских грантов. Ученые из сотен университетов и исследовательских организаций по всему миру используют этот ресурс для поиска подходящих грантов и финансирования для своих исследований.
Чтобы получить доступ к Pivot-RP в Узбекистане, зайдите на сайт  pivot.proquest.com  в любом браузере, и вы сможете получить к нему доступ через IP-адреса вашей организации. Домашняя страница предоставляет немедленную возможность поиска грантов по теме исследования.
Не упустите широкий спектр грантов и финансирования с Pivot-RP!
Для информации: Вы можете связаться с @Gafur_b , @diana111091 по вопросам регистрации, использования и дополнительных вопросов Pivot-RP!